Я – ПРОТИРІЧЧЯ - Аліна Поліщук Alianna Poli
Книгу Я – ПРОТИРІЧЧЯ - Аліна Поліщук Alianna Poli читаем онлайн бесплатно полную версию! Чтобы начать читать не надо регистрации. Напомним, что читать онлайн вы можете не только на компьютере, но и на андроид (Android), iPhone и iPad. Приятного чтения!
79 0 10:02, 28-04-2023Книга Я – ПРОТИРІЧЧЯ - Аліна Поліщук Alianna Poli читать онлайн бесплатно без регистрации
Збірка прози української письменниці. В збірку ввійшла проза за 2015 – 2020 рік. Книга про нероздільне кохання та свободу. Про романтизм за гранями реальності. Про протиріччя та мрії. Про відчуття та незалежність. Содержит нецензурную брань.
Вони доповнювали один одного словами.
Накривали на стіл дискусіями.
Взувались в щирість.
Одягались в спокій.
Це було безпечно і до істерики вірно.
Так могло тривати вічність.
Вони б цінували кожну секунду і кожну подію ніби в останнє/ніби сьогодні закінчуються життя.
Слова багато значать, але вчинки більше.
Один не вірний крок і ти забортом лайнера, що в країну щасття їде…
Треба зважити кожен крок перед тим, як щось сказати/зробити.
Треба сміливішою бути аби нічого не впустити.
• Венеція
А ти знаєш, як в Венеції небо згортається в долоні? Як вмирають не народженні серця?
Як регочуть в утробі матері діти?
А ти знаєш, як я що ночі в снах зникаю?
Як біль вивертає назовні ребра?
Як твої слова паралізують руки й ноги?
я як безнадійно хворий паціент в неврологічному диспансері… і здається мене скоро випишуть…
от тільки не до дому, а в божевільню.
Ти так, самовпевнено ламав мені ключиці, залишав синці і гемотоми.
А я натомість тобі підкорялась не пожіночому, а психоморальному етикету.
Коли ти вже нарешті зрозумієш, що це літо тобі найкраще пасує?
Що я була найсмачнішою твоєю жінкою?
І такого розуміння ти не дістанеш не на
одному материку чи океані…коли вже
нарешті, ти вимикатимеш на ніч світло?
І
перестанеш мені дякувати – словами?
Знаєш коханий, як непосильно важко
засинати на важкій вологій подушці?
Як вітер шепче про викидні твоїх ненароджених почуттів?
Мені не потрібні відповіді, сповна вистачає запитань…
• Ще декілька годин і я зійду чи з'їду
З цих бетонних стін
обвішаних картинами
Захитаються вікна/дерева/совість
Я не … я не знаю насправді хто ви
Тут надто багато просторів
Сліпих та німих людей
Що говорять та їх не чують
Що закривають очі і клято вірять у свої занедбані істини
Ідеалісти/художники/невростеніки
Одні панічно кидаються з вікон
Другі розмальовують брехню у яскраві кольори
А треті живуть так наче в раю
хоча їх оточують війни
Розгортаю вам радість на груди
Дихай спокійно
Дихай на повні груди
Наче годинники припинили свій хід і в тебе достатньо часу подумати
Вони наче ті фурії зачинені в власних тілах
І оточуючі їх незбагачують і неруйнують
а так як і інші цинічно обходять з усіх можливих боків.
Цей світ жахається й земля щоночі стогне
Тут так багато поранених душ
що плачуть й просять допомоги
Шукайте Бога заклинаю!
Без віри всі ми хворі і пусті
Бо ж більшість з нас загублені серця які тиняються десь поміж пеклом й раєм
• D.
Мінлива реальність, тобі мої привиди ,
галасливі думки і фантазії, зрощені симптоми ніжності й ласки.
Сонце сходило в воду,
Дні випивали ночі
Давай з тобою, друже просто помовчимо.
Чаєм заливаючи сум, виїдаючи очі в очі.
Посиди зі мною тут до дощів, а потім іди.
Не хочу.
Не хочу, аби ти бачив мене в розпачі,
Аби відчував вухами, знервовану призму моїх приречених ідей.
Давай, друже просто помовчимо.
Аби фортепіано назавжди замовкло і наші мрії стали суміжні, реалізовані.
Голодні душі більше не тривожать.
І босоніж по холодному кафелю, ступаю з різкою довірою
Більше не кидаюсь в гарячу воду, аби не багряніти, коли бачу твою посмішку.
Давай, з тобою, друже помовчимо.
Тишу розділимо і снами вкриємо.
А коли дощі і грози – іди, не озираючись.
Аби не бачити мої очі приречені і не розчаруватись в моїй мінливості.
• Ти ж знаєш мила вітри не завжди обвітрюють обиччя / спину
Лети над краями будинків
Стань вітром неосяжно грайливою
Аби від погляду твого чоловіки лізли на стіни
Аби завжди віддано
Та завжди з довірою
Ти ж наче картина написана під звучання громів та блискавок
Наче планета мрій закиданих
ілюзорністю простору та часу
Нічого не вічне а ти літаєш
Розбиваєш серця – серце своє збираючи
Бо ж якщо вірність то тільки з
камнем на шиї та в воду
Якщо правда то до останнього пострілу в груди
Якщо довіра то твоє життя в його руках
Сильних та вірних
Ти просто кохай
• Я неодмінно тобі розповім про те чому замикають на ніч двері, чому кава холоне так швидко і наші заплановані подорожі, ще досі у планах.
Ніч поволі накривала на стіл чорним гірким шоколадом і ховала всі прогріхи та не залатані рани під лішком, там ж ховається все чого ми боємося, ще з дитинства і в, що так наївно віримо. Мабуть, це наші найзаклятіші вороги про яких ми не забудемо ніколи.
Пам'ятаєш, як тільки почала зароджуватись, ця тонка грань рідності? в наших легенях проростала нова хвиля бажань і звершень, ми тоді могли багато і навідь більше.
Та зараз в нас відроджується дещо нереальне те, до чого ми не готові та все одно з нетерпінням очікуємо.
Тому, милий і сонце сходить для всіх однаково, ми ж рівно стоїмо на одній землі і обертаємось навколо сонця.
Тому, все прекрасне у простоті бо ж нічого не має таємного.
Хто ж ми?!
А ми просто ті хто повинен вибрати шлях і людей з якими іти, по яких дорогах.
• Я не війна й не сива волосина.
Не старість я, і не твоя провина.
Душа розп'ята, та невинна.
І наче в тернах тремтять руки.
Кому потрібні, такі муки?
І хто цінує доброту із серця ?
Коли навколо все в брехні!
Кохайте люди, бо ж кохати
Це прекрасно, нема на світі
Чистіших почуттів.
Не бійтесь люди віддаватись
І довіряти тим, хто непокинув
Коли прийшла лиха година.
Цінуйте люди лиш людей,
А не прибутки й величезні статки.
І бійтесь схибити сердечно,
Не на показ, бо це притворство.
Не грайтесь люди у
Життя і в святість.
Бо загориться лиш одни сірник,
А з необачності він спалить хату.
Цінуйте люди, тих поруч з вами!
Сьгодні є а завтра вже немає.
Хто ж знає, де кінець
На нас чекає.
• Я тримаю тебе за руку і в мені прокидається мужність.
Та яка змушує не стояти, а йти.
Йти до бажань і до мрій, і до того, що здавалось мені ірреальне.
Серце, гордо вказує на шляхи, якими, мої ноги будуть не раз падати та все одно підійматись і йти.
Серце – компас, серце – маяк.
І до мрії уже лишилось два кроки,
Я тендітність свою у кешеню сховала.
Аби бути суровою і непохитною.
Аби тільки слабкість свою
Прочитали книгу? Предлагаем вам поделится своим отзывом от прочитанного(прослушанного)! Ваш отзыв будет полезен читателям, которые еще только собираются познакомиться с произведением.
Уважаемые читатели, слушатели и просто посетители нашей библиотеки! Просим Вас придерживаться определенных правил при комментировании литературных произведений.
- 1. Просьба отказаться от дискриминационных высказываний. Мы защищаем право наших читателей свободно выражать свою точку зрения. Вместе с тем мы не терпим агрессии. На сайте запрещено оставлять комментарий, который содержит унизительные высказывания или призывы к насилию по отношению к отдельным лицам или группам людей на основании их расы, этнического происхождения, вероисповедания, недееспособности, пола, возраста, статуса ветерана, касты или сексуальной ориентации.
- 2. Просьба отказаться от оскорблений, угроз и запугиваний.
- 3. Просьба отказаться от нецензурной лексики.
- 4. Просьба вести себя максимально корректно как по отношению к авторам, так и по отношению к другим читателям и их комментариям.
Надеемся на Ваше понимание и благоразумие. С уважением, администратор LoveRead.info.
Оставить комментарий
-
Ксения24 июнь 18:50
Очень понравился цикл книг "В самом сердце стужи". Интересная история, написанная с огромным вниманием к деталям. Не избитый...
В самом Сердце Стужи. Том VII - Александр Якубович
-
Riya23 июнь 00:13
Остані 20 сторінок ледве дочитала, сам роман тримав в напрузі, але воно того було варте хотілося щоб про Лоренса більше було і...
По праву вражды и истинности - Виктория Вашингтон
-
awaynice21 июнь 16:59
Книга в которой начинаешь сходить с ума вместе с героем: было или не было? Ксчастб, она короткая....
Эхо забвения - Хелен Гард
