LoveRead.info » Книги » Современная проза » Я – ПРОТИРІЧЧЯ - Аліна Поліщук Alianna Poli

Я – ПРОТИРІЧЧЯ - Аліна Поліщук Alianna Poli

Книгу Я – ПРОТИРІЧЧЯ - Аліна Поліщук Alianna Poli читаем онлайн бесплатно полную версию! Чтобы начать читать не надо регистрации. Напомним, что читать онлайн вы можете не только на компьютере, но и на андроид (Android), iPhone и iPad. Приятного чтения!

79 0 10:02, 28-04-2023

Книга Я – ПРОТИРІЧЧЯ - Аліна Поліщук Alianna Poli читать онлайн бесплатно без регистрации

Збірка прози української письменниці. В збірку ввійшла проза за 2015 – 2020 рік. Книга про нероздільне кохання та свободу. Про романтизм за гранями реальності. Про протиріччя та мрії. Про відчуття та незалежність. Содержит нецензурную брань.

    1 2 3 4 5 6 7 8
    Перейти на страницу:
    віддавала йому свою половину, аби його нічого не тіснило.

    Вони доповнювали один одного словами.

    Накривали на стіл дискусіями.

    Взувались в щирість.

    Одягались в спокій.

    Це було безпечно і до істерики вірно.

    Так могло тривати вічність.

    Вони б цінували кожну секунду і кожну подію ніби в останнє/ніби сьогодні закінчуються життя.

    Слова багато значать, але вчинки більше.

    Один не вірний крок і ти забортом лайнера, що в країну щасття їде…

    Треба зважити кожен крок перед тим, як щось сказати/зробити.

    Треба сміливішою бути аби нічого не впустити.

    • Венеція

    А ти знаєш, як в Венеції небо згортається в долоні? Як вмирають не народженні серця?

    Як регочуть в утробі матері діти?

    А ти знаєш, як я що ночі в снах зникаю?

    Як біль вивертає назовні ребра?

    Як твої слова паралізують руки й ноги?

    я як безнадійно хворий паціент в неврологічному диспансері… і здається мене скоро випишуть…

    от тільки не до дому, а в божевільню.

    Ти так, самовпевнено ламав мені ключиці, залишав синці і гемотоми.

    А я натомість тобі підкорялась не пожіночому, а психоморальному етикету.

    Коли ти вже нарешті зрозумієш, що це літо тобі найкраще пасує?

    Що я була найсмачнішою твоєю жінкою?

    І такого розуміння ти не дістанеш не на

    одному материку чи океані…коли вже

    нарешті, ти вимикатимеш на ніч світло?

    І

    перестанеш мені дякувати – словами?

    Знаєш коханий, як непосильно важко

    засинати на важкій вологій подушці?

    Як вітер шепче про викидні твоїх ненароджених почуттів?

    Мені не потрібні відповіді, сповна вистачає запитань…

    • Ще декілька годин і я зійду чи з'їду

    З цих бетонних стін

    обвішаних картинами

    Захитаються вікна/дерева/совість

    Я не … я не знаю насправді хто ви

    Тут надто багато просторів

    Сліпих та німих людей

    Що говорять та їх не чують

    Що закривають очі і клято вірять у свої занедбані істини

    Ідеалісти/художники/невростеніки

    Одні панічно кидаються з вікон

    Другі розмальовують брехню у яскраві кольори

    А треті живуть так наче в раю

    хоча їх оточують війни

    Розгортаю вам радість на груди

    Дихай спокійно

    Дихай на повні груди

    Наче годинники припинили свій хід і в тебе достатньо часу подумати

    Вони наче ті фурії зачинені в власних тілах

    І оточуючі їх незбагачують і неруйнують

    а так як і інші цинічно обходять з усіх можливих боків.

    Цей світ жахається й земля щоночі стогне

    Тут так багато поранених душ

    що плачуть й просять допомоги

    Шукайте Бога заклинаю!

    Без віри всі ми хворі і пусті

    Бо ж більшість з нас загублені серця які тиняються десь поміж пеклом й раєм

    • D.

    Мінлива реальність, тобі мої привиди ,

    галасливі думки і фантазії, зрощені симптоми ніжності й ласки.

    Сонце сходило в воду,

    Дні випивали ночі

    Давай з тобою, друже просто помовчимо.

    Чаєм заливаючи сум, виїдаючи очі в очі.

    Посиди зі мною тут до дощів, а потім іди.

    Не хочу.

    Не хочу, аби ти бачив мене в розпачі,

    Аби відчував вухами, знервовану призму моїх приречених ідей.

    Давай, друже просто помовчимо.

    Аби фортепіано назавжди замовкло і наші мрії стали суміжні, реалізовані.

    Голодні душі більше не тривожать.

    І босоніж по холодному кафелю, ступаю з різкою довірою

    Більше не кидаюсь в гарячу воду, аби не багряніти, коли бачу твою посмішку.

    Давай, з тобою, друже помовчимо.

    Тишу розділимо і снами вкриємо.

    А коли дощі і грози – іди, не озираючись.

    Аби не бачити мої очі приречені і не розчаруватись в моїй мінливості.

    • Ти ж знаєш мила вітри не завжди обвітрюють обиччя / спину

    Лети над краями будинків

    Стань вітром неосяжно грайливою

    Аби від погляду твого чоловіки лізли на стіни

    Аби завжди віддано

    Та завжди з довірою

    Ти ж наче картина написана під звучання громів та блискавок

    Наче планета мрій закиданих

    ілюзорністю простору та часу

    Нічого не вічне а ти літаєш

    Розбиваєш серця – серце своє збираючи

    Бо ж якщо вірність то тільки з

    камнем на шиї та в воду

    Якщо правда то до останнього пострілу в груди

    Якщо довіра то твоє життя в його руках

    Сильних та вірних

    Ти просто кохай

    • Я неодмінно тобі розповім про те чому замикають на ніч двері, чому кава холоне так швидко і наші заплановані подорожі, ще досі у планах.

    Ніч поволі накривала на стіл чорним гірким шоколадом і ховала всі прогріхи та не залатані рани під лішком, там ж ховається все чого ми боємося, ще з дитинства і в, що так наївно віримо. Мабуть, це наші найзаклятіші вороги про яких ми не забудемо ніколи.

    Пам'ятаєш, як тільки почала зароджуватись, ця тонка грань рідності? в наших легенях проростала нова хвиля бажань і звершень, ми тоді могли багато і навідь більше.

    Та зараз в нас відроджується дещо нереальне те, до чого ми не готові та все одно з нетерпінням очікуємо.

    Тому, милий і сонце сходить для всіх однаково, ми ж рівно стоїмо на одній землі і обертаємось навколо сонця.

    Тому, все прекрасне у простоті бо ж нічого не має таємного.

    Хто ж ми?!

    А ми просто ті хто повинен вибрати шлях і людей з якими іти, по яких дорогах.

    • Я не війна й не сива волосина.

    Не старість я, і не твоя провина.

    Душа розп'ята, та невинна.

    І наче в тернах тремтять руки.

    Кому потрібні, такі муки?

    І хто цінує доброту із серця ?

    Коли навколо все в брехні!

    Кохайте люди, бо ж кохати

    Це прекрасно, нема на світі

    Чистіших почуттів.

    Не бійтесь люди віддаватись

    І довіряти тим, хто непокинув

    Коли прийшла лиха година.

    Цінуйте люди лиш людей,

    А не прибутки й величезні статки.

    І бійтесь схибити сердечно,

    Не на показ, бо це притворство.

    Не грайтесь люди у

    Життя і в святість.

    Бо загориться лиш одни сірник,

    А з необачності він спалить хату.

    Цінуйте люди, тих поруч з вами!

    Сьгодні є а завтра вже немає.

    Хто ж знає, де кінець

    На нас чекає.

    • Я тримаю тебе за руку і в мені прокидається мужність.

    Та яка змушує не стояти, а йти.

    Йти до бажань і до мрій, і до того, що здавалось мені ірреальне.

    Серце, гордо вказує на шляхи, якими, мої ноги будуть не раз падати та все одно підійматись і йти.

    Серце – компас, серце – маяк.

    І до мрії уже лишилось два кроки,

    Я тендітність свою у кешеню сховала.

    Аби бути суровою і непохитною.

    Аби тільки слабкість свою

    1 2 3 4 5 6 7 8
    Перейти на страницу:
    1. Жалоба
    Отзывы - 0

    Прочитали книгу? Предлагаем вам поделится своим отзывом от прочитанного(прослушанного)! Ваш отзыв будет полезен читателям, которые еще только собираются познакомиться с произведением.


    Уважаемые читатели, слушатели и просто посетители нашей библиотеки! Просим Вас придерживаться определенных правил при комментировании литературных произведений.

    • 1. Просьба отказаться от дискриминационных высказываний. Мы защищаем право наших читателей свободно выражать свою точку зрения. Вместе с тем мы не терпим агрессии. На сайте запрещено оставлять комментарий, который содержит унизительные высказывания или призывы к насилию по отношению к отдельным лицам или группам людей на основании их расы, этнического происхождения, вероисповедания, недееспособности, пола, возраста, статуса ветерана, касты или сексуальной ориентации.
    • 2. Просьба отказаться от оскорблений, угроз и запугиваний.
    • 3. Просьба отказаться от нецензурной лексики.
    • 4. Просьба вести себя максимально корректно как по отношению к авторам, так и по отношению к другим читателям и их комментариям.

    Надеемся на Ваше понимание и благоразумие. С уважением, администратор LoveRead.info.


    Установить VPN и читай слушай бесплатно

    Новые отзывы

    1. Ксения Ксения24 июнь 18:50 Очень понравился цикл книг "В самом сердце стужи". Интересная история, написанная с огромным вниманием к деталям. Не избитый... В самом Сердце Стужи. Том VII - Александр Якубович
    2. Riya Riya23 июнь 00:13 Остані 20 сторінок ледве дочитала, сам роман тримав в напрузі, але воно того було варте хотілося щоб про Лоренса  більше було і... По праву вражды и истинности - Виктория Вашингтон
    3. awaynice awaynice21 июнь 16:59 Книга в которой начинаешь сходить с ума вместе с героем: было или не было? Ксчастб, она короткая.... Эхо забвения - Хелен Гард
    Все комметарии
    Новинки бесплатной онлайн библиотеки